09347694646 - 09357694646 - 07644488644
جزیره زیبای کیش - رویامال
Info@kishsarmaye.com

140 متری برج روما کیش

تماس با قیمت

جزییات

پروژه روما کیش

پروژه مسکونی روما کیش در زمینی به مساحت ۳۶ هزار متر و با زیر بنای ۴۴ هزار مترمربع در ۵ فاز طراحی شده است. فازهای یک و دو از سال ۹۶ تا ۹۸ در بلوک هایA.B.C به تعداد ۱۰۸۹ واحد احداث و تحویل خریداران شده است.
همچنین با اتمام سفت کاری فاز ۳، عملیات اجرایی تاسیسات و نازک کاری فاز ۳ بلوک D با ۱۰۷ واحد آغاز شده و تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
پروژه روما کیش از نظر مختصات طراحی، فنی و اجرایی دارای ویژگی های منحصر به فردی در سازه، معماری و مصالح به کار رفته دارد و مفهموم نمای این مجموعه برگرفته از چرخش حلزونی است و همچنین نخستین سازه مرکب فلز و بتن “CFTبا استفاده از بتن خود متراکم “SCC” در جزیره کیش است.
این پروژه در فاز ۴ با تعداد ۱۱۷ واحد در بلوک E، به میزان ۸۵ درصد در سازه و ۳۸درصد در سفت کاری و در فاز ۵ و بلوک F با تعداد ۱۲۳ واحد، ۳۴ درصد در سازه پیشرفت کار داشته است.

متری 53 میلیون

#کیش سرمایه #خرید و فروش ملک #مشاور املاک#خرید خانه#فروش خانه#خرید آپارتمان#اجاره آپارتمان#اجاره خانه#سرمایه گذاری#فروش زمین#رهن خانه#رهن و اجاره#املاک و مستغلات#ویلا کیش#خرید ویلا#فروش ویلا#خانه لاکچری#خانه لوکس#خانه نوساز#کیش سرمایه#املاک کیش#آپارتمان کیش#برج ساحلی#خانه کیش#ملک کیش#مغازه کیش#هتل کیش#تفریح کیش#سرمایه داری#برج روما کیش#روما کیش#برج مسکونی روما

  • شناسه: 3875
  • منتشر شده: آبان 11, 1399
  • اخرین بروزرسانی: آبان 11, 1399
  • نمایش ها: 30