09347694646 - 09357694646 - 07644488644
جزیره زیبای کیش - رویامال
Info@kishsarmaye.com

75 متری دامون کیش ایر

تماس با قیمت

جزییات

دامون کیش ایر

مجتمع دامون کیش ایر در شمال شرقی کیش و نزدیک به ساحل واقع شده است که به لحاظ دسترسی به سایر مراکز کیش در موقعیت مناسبی قرار گرفته است ، بیمارستان کیش و بازار دامون کیش و برخی فروشگاه های خدماتی فاصله بسیار کمی با این منطقه خاص و ویژه دارند .
این پروژه در محیطی دنج و آرام واقع شده است که سکونت در آن را بسیار مطلوب و جذاب کرده است .
ترکیب ساخت دامون کیش :
مجتمع مسکونی دامون کیش ایر به صورت ترکیبی از ویلاها و برج های مسکونی بنا شده است و به عنوان یکی از پروژه های پر طرفدار در کیش برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان می باشد .
در قسمت نزدیک بهساحل و در یک ردیف تعداد محدودی ویلا به صورت مستقل بنا شده است که نمونه آنرا در هیچ پروژه دیگری در کیش نداریم . بعد از ویلاهای ساحلی بلوک های سه و دو طبقه واقع شده اند که نسبتا دید مناسبی به دریا دارند و بعد از آن هم برج مسکونی دامون کیش ایر قرار دارد که بسیاری از واحدهای آن دید عالی و بی نظیر دریا را دارند .
مشخصات سازه مجتمع و مجری آن :
پروژه : ساخت ، حمل و نصب
كارفرما : شرکت دامون کیش
محل اجرا : جزیره کیش ـ مجتمع مسکونی دامون کیش ایر
مشاور : مهندسين مشاور مديريت عمران فراگير
وزن پروژه : ۲۷۰۰ تن
نوع سازه : اسكلت فلزي
مدت زمان اجرا : ۲۷۰ روز
فضای سبز دامون کیش :
از دیگر ویژگی های آن پروژه زیبا ، محوطه سازی و فضای سبز آن می باشد که در نوع خود در جزیره کیش کم نظیر می باشد ، فاصله دریا تا پروژه توسط شرکت دامون کیش به صورت بسیار زیبایی تبدیل به یک پارک سرسبز شده که ساکنان آن از ترکیب آبی دریا و سبزی پارک آن به بهترین نحو لذت می برند .

متری 110 میلیون

#کیش سرمایه #خرید و فروش ملک #مشاور املاک#خرید خانه#فروش خانه#خرید آپارتمان#اجاره آپارتمان#اجاره خانه#سرمایه گذاری#فروش زمین#رهن خانه#رهن و اجاره#املاک و مستغلات#ویلا کیش#خرید ویلا#فروش ویلا#خانه لاکچری#خانه لوکس#خانه نوساز#کیش سرمایه#املاک کیش#آپارتمان کیش#برج ساحلی#خانه کیش#ملک کیش#مغازه کیش#هتل کیش#تفریح کیش#سرمایه داری#دامون کیش ایر #دامون کیش

  • شناسه: 3853
  • منتشر شده: آبان 11, 1399
  • اخرین بروزرسانی: آبان 11, 1399
  • نمایش ها: 37